2011. július 26., kedd

Állványozó (m / w)! ID: 169 249Stellennummer

Állványozó (m / w)! ID: 249Stellennummer 169:
Erős kézzel kérte, hogy tud menteni!

Job száma: 249

Arra törekszünk, hogy közvetítsen
Állványozó oszlopok (m / f)
A cég a berlini!
Teljes munkaidőben

Feladatok:
• A és de-kötélzetét Homlokzatok munka-és védő állványok
• Közlekedés és telepítési építkezéseken
• horgonyt az állványzat az épület
Szakmai tapasztalat állványzat, valamint a jó technikai képességek, azt feltételezzük, hogy ezért!

A toborzási voucher szükséges (alternatív, a teljesítmény-alapú jutalék fizetése nélkül meg kell állapodni.)

Azt várjuk, hogy megkapták a kérelmet!

Követelmények:
• tapasztalat Állványzatok
• FS és autók, hogy elérjük a helyek, de nem kötelező

Feltételek:
• Beállítás: csak 6 hónapig, majd állandó munkaviszonyban
• Munkaidő: teljes munkaidőben, heti 40 óra
• Fizetés: megegyezés
• Munka: Berlin, a különböző építkezéseken Berlinben

Alkalmazás:
• e-mailen, faxon vagy levélben
• egy önéletrajzot, fényképet is, a képesítések és a munkáltató beszámolók, szükség esetén egy példányt a voucher ügynökség
• Kérjük, küldje el jelentkezését a kulcsszó: állványozó, Berlin ID: 249:

Személyzeti erőforrás Adamas GmbH
Frank Harder
Regattastr. 187
12527 Berlin
Tel: 030-322 95 21 240
Fax: 030-322 95 21 249
E-mail: bewerbung@personal-ressource.de

- A hiányos pályázatok nem kerülnek feldolgozásra -

Kérjük, küldje el kérését vissza bejelentések csatolja lepecsételt borítékban foglalkozni!
Kérjük, ne alkalmazás mappák környezetvédelmi okokból!