2011. augusztus 9., kedd

Gyakorlat az Online Marketing - SEM Digitális Creative

Gyakorlat az Online Marketing - Digitális Creative SEM:
A Digital Performance GmbH dinamikus és gyorsan növekvő internetes cég Berlinben specializálódott szolgáltatások területén az online marketing, összpontosítva a kereső optimalizálás, kereső marketing és affiliate marketing. Keresünk erősítést, és most kínál

3-tól 6 hónapig

A feladatok:

• koncepciója, kialakítása és optimalizálása hirdetési szövegek a nemzetközi kampány
• A / B tesztelés, és meghatározza a hatékonyság
• Kontrolling és optimalizálása meglévő reklámszöveg
• Versenytárs elemzés és az innováció
• A nemzetközi koordináció és optimalizálása szöveges hirdetések
• Olyan kreatív megoldásokat a teljesítmény javítása érdekében

A profil:
• Tanulmányok a közgazdaságtan, a kommunikáció és médiaismeret, amelynek középpontjában a marketing
• Jó angol nyelvtudás
• Jó ismerete MS Office
• kreatív és önálló munkastílus
• Kiváló kommunikációs készség, a rugalmasság és a megbízhatóság
• tapasztalat az online marketing előnye
• Az első tapasztalatok Google Adwords előnye
Amit kínálunk Önnek?
• Ön egy részét az illetékes, hatékony csapat a nemzetközi légkör
• A felelősség vállalása a saját terület, amely garantálja a magas szintű oktatás
• Nyitottak vagyunk az új ötletek és szívesen kreatív bemeneti
• A szert értékes szakmai gyakorlat, hogy a kapcsolatok a világ minden tájáról, és meggyőzni arról, hogy szórakozás munka nem idegen fogalom
• Megfelelő kompenzáció

Ha úgy érzi, amit említett, akkor egyszerűen küldje el nekünk részletes alkalmazási dokumentumok:

jobs@digitalperformance.de

Ha kérdései vannak lépjen kapcsolatba velünk. Örülünk az Ön számára!