2011. augusztus 23., kedd

Plant szerelő szaniter, fűtés és légkondicionálás w / w

Plant szerelő szaniter, fűtés és légkondicionálás w / m:
Képzett és tapasztalt szerelő üzem az egészségügyi, fűtő-és légkondicionáló w / w a berlini székhelyű cég keresett.

A feladatok közé tartozik:

- Sugárzó hő
- Klímaberendezés
- Szellőzés
- Cső telepítés
- Karbantartás, javítás és karbantartás

Követelmények, vegye fel a kapcsolatot:

- Szakképzés
- Szakmai tapasztalat ezen a területen
- Hegesztés tapasztalat kívánatos, nem szükséges
- Vezetői engedély és az autó kívánatos, nem feltétel
- Jó parancsnoka beszélt és írott német

Feltételek:

- Kártérítés a Kollektív
- Állandó, teljes munkaidős foglalkoztatást
- Berlin használat

Pályázóknak m / w érvényes oktatási bizonyítvánnyal az Ügynökség munka / elhelyezkedés központ, amely ingyenes!

Kérjük, küldje el nekünk a hiánytalan kérelem a következő főbb pontokat:

- Részletes önéletrajzot, beleértve telefonszámát (vezetékes és vezeték nélküli)
- Az ismeretek és készségek
- A végzett tevékenységek a különböző munkáltatók
- Másolata az Ön levele, legény, a képesítések és a meglévő bizonyítványok vagy jelenlegi munkáltató igazolások

Elérhetőségeink az Ön számára:

BBH személyzet GbR
Pettenkoferstr. 16-18
10247 Berlin
Tel: 030 24 53 29 86
Handy: 0151/21709328
E-mail: bewerbung@bbh-personal.de
Honlap: www.bbh-personal.de

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a pályázati űrlapokat lehet küldeni egy lepecsételt borítékban.